TALIS Polska sp. z o.o. • ul. Plebiscytowa 3 • PL- 41-600 Świętochłowice
Phone: +48 32 770 50 00 • Fax: +48 32 770 47 73 • E-Mail: info@talis-group.com

Strona główna       

Przyłącza domowe

Zadaniem tego zakresu zastosowania jest stworzenie bezpiecznego i niezawodnego połączenia pomiędzy miejską siecią zasilającą a gospodarstwami domowymi i firmami.

W tym obszarze armatura musi spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania dla wody pitnej oraz wszystkie międzynarodowe normy obowiązujące w tym zakresie, a także posiadać odpowiednie dopuszczenia i certyfikaty.

Jednocześnie istotną sprawą jest efektywność wykorzystania gospodarczego, rozumiana jako przeznaczenie armatury na szeroki zakres rozmiarów i materiałów rurociągów, dowolną sytuację montażową, jak i z możliwością montażu z urządzeniami i armaturą różnych producentów, a więc o znormalizowanych przyłączach.


TALIS ma zawsze dostępne odpowiednie rozwiązania, oferując szeroki wachlarz różnych produktów dla wielu przyłączy domowych

Ponadto wyroby te muszą właściwie spełniać swoją funkcję nawet przez dziesiątki lat i to w glebie lub wilgotnych pomieszczeniach piwnicznych. Gwarantuje to wykonanie przyłączy domowych z najwyższej jakości materiałów, odpowiednie ich zabezpieczenie antykorozyjne jak i wytrzymała konstrukcja.

Kontakt

TALIS Polska sp. z o.o.
ul. Plebiscytowa 3
41-600 Świętochłowice

Telefon:
Faks:
+48 32 770 50 00
+48 32 770 47 73
  

Wyślij e-mail